banner banner

Кариери

Кариери

Отворена позиция заСПЕЦИАЛИСТ СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ

За офис Пловдив и офис София

Във връзка с развитието на всички продуктови групи на световния производител DAHUA,
ТЪРСИ да назначи нов колега в отдел ПРОДУКТОВО РАЗВИТИЕ И КОНСУЛТАЦИЯ НА КЛИЕНТИТЕ
фокусиран в марката    dahua .

 Описание на позицията:

- Тест и анализ на нови продукти с марка DAHUA. Хардуер и софтуер;

- Превод и адаптиране на техническа документация на Български език;

- Kонсултации по настройка на решения с марка DAHUA;

- Участие в оформяне на проекти с марка DAHUA;

- Участие в продуктови обучения и демонстрации.

Изисквания:

- Задълбочени и детайлни познания на техника и софтуер с марка DAHUA;

- Висше техническо образование – електроника и/или IT;

- Свободно ползване на Английски и работа с техническа документация;

- Желание за работа и за развитие.

Компанията предлага:

- Работа съвместно със световния производител на техника и софтуер с марка DAHUA;

- Отлична работна среда и условия в млад, динамичен и позитивен екип;

- Дългосрочна възможност за професионална изява и развитие;

- Коректни трудово-правни отношения.

Задължително изпратете актуално CV на български език и снимка, ако обявата е провокирала интереса Ви и се оценявате, че имате ПОЗНАНИЯ ЗА ТЕХНИКА И СОФТУЕР с марка DAHUA.

Мотивационо писмо и точно описание на професионалните Ви умения ще улеснят избора ни.

Отворена позиция за ТЪРГОВЕЦ НА СИСТЕМИ ЗА СИГУРНОСТ

Изисквания:
- Висше техническо образование;
- Опит в IT или в друг технологичен сектор;
- Опит в областта на системи за сигурност е сериозно предимство;
- Оперативност, бързина и работна концентрация;
- Отлични комуникационни умения;
- Мотивация за работа и желание за развитие.

Отговорности:
- установява и развива контакти с потенциални обекти за изграждане на системи за сигурност;
- води търговските преговори и сключва сделки;
- организира. ръководи и завършва всеки спечелен от него обект.

- Динамична работа в млад екип.
- Отлична работна среда и условия.
- Мотивиращо възнаграждение.
- Фирмено обучение и възможност за професионална реализация и развитие.

Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте мотивирана личност да работите в компания, която е лидер на пазара за системи за сигурност, Моля да изпратите автобиография на български език и актуална снимка. Мотивационно писмо ще улесни избора ни. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Ние предлагаме:

- Интересна работа с висока степен на отговорност и самостоятелност в една от най-големите и утвърдени фирми;
- Възможност за развитие и лична професионална изява в бързо развиваща се компания и фирмено обучение;
- Възнаграждение, съответстващо на постигнатите бизнес резултати;
- Динамична работа в професионален екип и отлична работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и снимка.